Vyberte stranu

Transformujte svoju kuchyňu z jednoduchého priestoru na varenie na srdce svojho domova. Kuchynské sedacie súpravy dokážu z kuchyne vytvoriť príťažlivý spoločenský priestor pre celú rodinu a návštevy.

Dokonalý relaxačný kútik si môžete vytvoriť aj vo svojej kuchyni. Ak vám to priestorové možnosti dovolia. Vďaka pohovke sa z kuchyne stane super miesto na socializáciu, z ktorého budete mať všetko pod palcom.

Sedačka v kuchyni zlepší váš život

Ak sa rozhodnete pre gauč v kuchyni, postupne uvidíte, ako sa zvyšuje dynamika vašej rodiny. Kuchyňa bude pôsobiť útulnejšie a komfortnejšie.

Rodina viac pokope

Či už je to počas chladného podvečera alebo letného obeda, môžete si uvariť chutnú večeru, zatiaľ čo váš partner začne plánovať spoločný výlet z pohovky. Pohodlné miesto na sedenie vám po náročnom dni v práci umožní stráviť čas spolu.

 Úlohu s deťmi po škole môžete vypracovávať v kuchyni. Deti sa usadia za jedálenský stôl a vy na sedačku. Chrbát si opriete o mäkký vankúš a nohy zabalíte do teplej deky. Zatiaľ čo sa vaši najmenší sústredia, čítajte si obľúbenú knihu. A ak budú potrebovať pomoc, ste im k dispozícii ihneď.

Oslavy a posedenia s priateľmi na jednom mieste

Mäkký nábytok v kuchyni tiež vytvára ideálne prostredie pre kávu a pokec s priateľmi. Blízkou vzdialenosťou medzi linkou a gaučom tak nevynecháte žiadny zážitok svojej kamarátky, ktorú ste nevideli roky.

 Kuchynská pohovka je pomocníkom aj pri rodinných oslavách alebo väčších párty. Vytvoríte tak úplne nový priestor na pobavenie. Privítajte hostí večera pri dverách pohárom šumivého sektu a pozvite ich rovno na sedačku, kým dokončíte všetko, čo ste nestihli. Namiesto toho, aby ste boli v kuchyni sami, budete mať príjemnú spoločnosť.

Ako vyzerá ideálna pohovka pre vás

Bez ohľadu na veľkosť vašej kuchyne nájdete pohovku, ktorá sa hodí k vášmu štýlu. Priestranné, otvorené domy vám poskytnú voľnosť pri výbere nábytku podľa svojich snov.

 Pohodlné dvojsedy a menšie sedačky sa však zmestia aj do menších priestorov.ideálne miesto na oddych. Ak chcete maximalizovať svoj priestor, vyberte si gauč s úložným priestorom či nohami, ktorý využijete na odloženie nepotrebných pomôcok na varenie a pečenie.

Inšpirujte sa

Vidiecke kuchyne sú stelesnením útulnosti a tepla. Základom tohto obľúbeného štýlu sú drevené povrchy, pastelové farby a kvitnúce kvety. Nájdite pohovku ladenú do podobných vzoroch, napr. s jemnými kvetinovými vzormi.

V úplne opačnom duchu sa zasa nesú moderné kuchyne s vysokým leskom, ktoré sú vybavené najmodernejšími výdobytkami, na aké len dokážete pomyslieť. Tieto ultra efektívne a super lesklé vzory sa hodia k jednoduchej pohovke v sivých či bielych odtieňoch.

Praktické veci na zváženie

Vaša kuchyňa je priestorom, v ktorom sa takmer vždy odohráva nejaká akcia. Varenie, jedenie, pitie čaju, kávy. Preto si výber nového kúsku nábytku práve do srdca vášho domova dôkladne premyslite.

Tkaninové pohovky sú odolnejšie voči opotrebeniu. Či už si vyberiete látku alebo kožu, nezabudnite vždy voliť sedačku so špeciálnou úpravou a odolnosťou voči opotrebovaniu.