Kuchyňa online

Jednoduchšie už to nemôže byť!

Vaša nová kuchyňa snov v 3 krokoch

V tejto špecifickej dobe sme pripravení navrhnúť vám kuchyňu podľa vašich predstáv aj z bezpečného pohodlia vášho domova. Stačí, keď nám pošlete vaše požiadavky, o ostatné sa už postaráme my. Stačia na to 3 jednoduché kroky:

 • 1
  Rozmery
  Pošlite nám fotku alebo náčrt priestoru vyhradeného pre vašu novú kuchyňu spolu so základnými rozmermi, zakótovanými dverami a oknami aj prípojkami vody, plynu, elektriky
 • 2
  Štýl
  Pošlite nám obrázok štýlu, v akom by ste si kuchyňu predstavovali - fotku z časopisu, inšpiráciu z Pinterestu, alebo popíšte slovne čo sa vám páči, aké prvky by kuchyňa mala obsahovať, aké materiály a farby
 • 3
  Charakter
  Napíšte nám niečo o vašich požiadavkách - pre koľko ľudí potrebujete variť, ako často, či potrebujete maximálnu bezpečnosť pre vaše malé deti alebo vysokú odolnosť povrchov kvôli nezbedným domácim miláčikom ...
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Obrázkové prílohy posielajte na predajna@castill.sk

Aké sú vaše nároky na ideálnu kuchyňu?

Pred tým, ako navštívite kuchynské štúdio a začnete si vyberať kuchyňu svojich snov, je vhodné zamyslieť sa nad tým, aké sú vaše nároky a očakávania, a tiež aké máte vo vašom dome či byte pre ňu priestorové možnosti. Ušetríte si tak čas strávený výberom tej ideálnej kuchynskej linky pre vás, a vyhnete sa neskoršiemu sklamaniu z toho, že sa vám do nej nezmestí to, čo by ste potrebovali, alebo naopak že sa kuchyňa nezmestí do vyčleneného priestoru a byt pôsobí preplneno.

Ako postupovať pri výbere kuchyne vašich snov?

Na mieru danému priestoru

Ak ste si našli v časopise vysnívanú kuchyňu s priestranným ostrovom, a na kuchynskú linku plánujete  priestor  o rozmeroch  3x2 metre, zrejme budete musieť robiť kompromisy a zľaviť zo svojich nárokov. Pred návštevou kuchynského štúdia si premerajte, koľko máte k dispozícii miesta, a zakreslite si pozíciu okien, dverí, prívodov elektriny, plynu, vody, aj polohu vyústenia odpadového potrubia.

 

Na mieru vašim potrebám

Premyslite si, aký je váš životný štýl, ako často varíte a v akých množstvách, pre koľko osôb, koľko potrebujete miesta na ukladanie potravín a kuchynského náčinia, či v nej potrebujete  aj stolovanie a podobne. Od toho sa bude odvíjať veľkosť kuchyne, typ skriniek a ich rozmiestnenie.

Základom je do detailov premyslený návrh

Ak staviate dom, návrh kuchyne potrebujete vytvoriť ešte predtým, ako sa budú riešiť rozvody elektriny, plynu a vody, aby vás neskôr  neobmedzovali nevhodné umiestnenia prívodov. V našom kuchynskom štúdiu vám navrhneme najpraktickejšie funkčné riešenie vašej kuchyne vrátane doporučeného umiestnenia prívodov.   Poradíme vám aj s materiálovým a farebným zladením kuchyne. Samozrejmosťou je kvalitná 3D vizualizácia, na ktorej si môžete skontrolovať výsledný návrh, a vidieť  tak ešte pred realizáciou, ako bude vaša vysnívaná kuchyňa vyzerať.

Na mieru vášmu štýlu

Pred tým, ako sa dáte zlákať aktuálne módnym dizajnom, skúste si pozrieť, ako máte zariadený zvyšok domu či bytu, aký charakter zariadenia interiéru sa vám páči, alebo aj aký je váš obľúbený štýl obliekania. Módne trendy sa po pár rokoch menia, ale vo vašej kuchyni budete tráviť svoje dni dlhé roky. Je preto dôležité, aby jej štýl zodpovedal charakteru vašej osobnosti skôr ako  práve módnemu štýlu.